| Andrada003 a întrebat:

Unde pot gasi codul de imperechere (conectare) al televizorului? Il caut pentru ca trebuie sa-mi conectez tv-ul la youtube.

1 răspuns:
| Ionut58282856 a răspuns:

Pai nu trebuie sa primesti un gmail sau email (sau ce ai tu ca nu stiu toate optiunile) si dupa sa scrii codul primit pentru confirmarea identitatii? Eu cred ca asa trebuie sa faci. Eu nu am incercat chestia asta dar cred ca asa trebuie sa faci. Primesti un cod de confirmare. Vezi in gmail si vezi daca e cum am spus eu