| SaturniFraternitas a întrebat:

Unde pot găsi drivere pentru geforce gt 9400? Nu găsesc. Mă puteți ajuta? Încerc să instalez geforce experience și îmi dă eroare de.NET FRAMEWORK. ajutor? Vă mulțumesc foarte mult. O seară minunată!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Lasa vrajeala! Ai facut aceeasi greseala si in raspunsul pe care mi l-ai dat mie. Si aia nu mai e graba! happy

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai intai instaleaza-ti net. flamework, http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851 dupa care da install driverelor : http://www.driverscape.com/download/nvidia-geforce-9400-gt

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Ce e ala "flamework"?

| K0sti a răspuns:

La producator se gasesc driverele, totdeauna!

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Decat sa dau un raspuns de pe google, nu stiu exact ce-i ala flamework. Dar stiu si am patit-o si eu de cateva ori atunci cand am instalat un joc si cerea diferite programe in plus ( dx, eroarea cu net. flamework, dll-uri, si etc )

| K0sti a răspuns (pentru Jipa95):

Asteptam alt raspuns! Te prinzi greu! Ia vezi cum se scrie! Vezi ca a scris flacaul in intrebare!

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Flamework = Framework. graba strica treaba! laughing

Răspuns utilizator avertizat