| Cavani1999 a întrebat:

Unde pot gasi mufa hdmi?

5 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Poti lua de aici :http://www.edigital.ro/Cabluri_mufe/Cablu_HDMI__muf%C4%83-c2309.html
e si de incredere!
Bafta!

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

In palca video. rolling on the floor)... cablul hdmi in gasesti in flanco. altex media galaxy etc... daca esti din Ploiesti. jos la omnia sunt o gramada.

| Cavani1999 explică (pentru Tudor_Daniel_1997):

Destept mai esti ma, toti care mi-au raspuns au inteles la ce ma refeream, doar tu n-ai inteles.Macar daca ai fi scris corect, dar nici asta nu esti in stare sa faci.