| Gabitza0692 a întrebat:

Unde pot gasi un sistem pc gaming intr-un magazin din Suceava? Vreau sa achizitionez unul si nu stiu de unde. Poate fi nou sau Second Hand.

Răspuns Câştigător
| Bad2Fast a răspuns:

Iti recomand un pc din componente daca nu sti ce piese trebuie te ajuta baietii iesi mai bine si ai si calitatewinking iti spun din proprie experienta.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

.Nu recomand unul preasamblat deoarece te poți pomenii cu tot felul de componete suspecte, no name sau de proastă calitate.Eu am așa ceva pe AMD:
https://sites.google.com/......ng-station
Acuma depinde și ce buget ai.Configurația prezentată se poate adapta și remodifica cum ai nevoie.Succes

| Adrian0s a răspuns:

Spuneti mai multe variante.