| Vectra1 a întrebat:

Unde pot sa gasesc fisierul de 100 mb din windows 7 cu bootabil, pentru ca vreau sa il sterg. DAU FUNDA ( sau orice metoda de a-l sterge )

1 răspuns:
| Des13 a răspuns:

Nu e fisier, e o partitie de 100mb cu fisiere de bootare.
Cum o vezi: click dreapta pe iconita cu My Computer/Computer/This computer > Manage > Storage (panoul din stanga) > Disk Management si acolo o sa vezi partitia ca System Reserved.
Acolo sunt fisiere importante, daca reusesti sa o stergi windowsul nu o sa mai porneasca. Pe scurt te bagi la coada pentru o noua instalare de windows.