| Petrovic a întrebat:

Unde pot să îmi creez o adresă de e-mail: nume.prenume@domeniu.edu
Vreau să aibă.edu.

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu poti, deoarece acest domeniu apartine Minsterului Educatiei, nu ca cele ROTLD sau cele internationale.

| IdNo a răspuns:

Daca faci parte din ministerul educatiei poti caci domeniul ii apartine ministerului si nu e un domeniu public ca google sau yahoo.

| Hitback a răspuns:

Am găsit un link. insă nu cred ca scoți din buzunar 130+ euro ca sa faci o simpla adresă. https://www.marcaria.com/......ension-edu