| Lory_7688 a întrebat:

Unde pot sa vad pe Facebook cine imi urmareste activitatea, ca nu mai gasesc?

Răspuns Câştigător
| tapmap a răspuns:

Sub coperta ai mai multe optiuni:
"Cronologie" "Despre" "Fotografii" "Prieteni" "Mai multe", intri la prieteni si iti apar iar niste optiuni:
"Toţi prietenii", "Adăugaţi recent", "Urmăreşti", intri la "urmaresti" si ai "Persoane"(care si pe care le urmaresti). nu stiu daca la tine e la fel, dar eu ti-am explicat urmarind pasii dupa cum sunt la mine pe profil.
Sper ca te-am ajutat.

12 răspunsuri:
| Twiff a răspuns:

Incearca sa intri pe profilul tau si acolo unde este poza de cover dai pe "Activity log"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in contul tau si te duci la "Prieteni" si cauti la "Urmaresti" pe cine urmaresti, iar unde nu ai casuta de "Urmareste", acele persoane te urmaresc.
Asa e si la mine, m-am trezit ca vad distribuirile unor persoane pe care nu le am la prieteni si pe care nu le cunosc.
Totusi, fiecare utilizator care (te) urmareste poate sa isi seteze profilul sa nu poti vedea ca te urmareste.

| Lory_7688 explică (pentru anonim_4396):

Totusi nu gasesc, am intrat la prieteni si nu dau de casuta "urmareste".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lory_7688):

Acum te-ai lamurit? big grin

| Anton_Ciprian_1975 a răspuns:

Vreau sa stiu unde trebuie sa caut la facebook sa urmaresc un prieten si sau sa vad cine ma urmareste

Alte răspunsuri
| Mihai_Viorica_1965 a răspuns:

Viorica mihai intreaba daca ela consuela

| Ionut_Visoschi_1979 a răspuns:

As vrea sa vad urmaritori de pe Facebook

| Lily_Dinu_1991 a răspuns (pentru tapmap):

Nu găsesc cine îmi urmărește profilul, nu am așa cum ați explicat mai sus

| Mary_Brandusoiu_1981 a răspuns:

Vreau sa fiu urmărită pe Facebook

| Georgiana_Paşcu_1989 a răspuns:

Unde pot să văd pe Facebook cine îmi urmărește activitatea, mulțumesc

| tapmap a răspuns (pentru Anton_Ciprian_1975):

Intrati peee pfffilul llui apasati butonnul prrieeeteni ssssi vaaa daa maaai mulltee variante,,,,