Întrebare recomandată | tudus a întrebat:

Unde pot sterge cookiurile la mozzila firefox

Răspuns Câştigător
| Alberto97 a răspuns:

Cu ccleaner descarci de aici http://www.piriform.com/ccleaner

5 răspunsuri:
| Alberto97 a răspuns:

Multumesc de funda

| ITHelper a răspuns:

LOL straight face puteai si fara sa te mai complici cu descarcari, poti face asta doar prin 3 clickuri, dar deja ai dat funda, deci cred ca nu mai ai nevoiewinking

| VranceanuTania a răspuns:

Nu poti! big grin Asa sunt ele programate.Pur si simplu le ignori.Asta fac eu. laughing
Daca consideri ca te-am ajutat te rog, Fundaaaaaaaaaaaa happy

| Veronica91 a răspuns:

Tools-Clear Recent History

| asot24 a răspuns:

Deschide mozzila firefox. si du-te sus la tools.Clear Recent History, le selectezi si dai clear now.selectezi si timpul pe care il vrei. time range to clear, sper ca te_am ajutat