Întrebare recomandată | Cartoful666 a întrebat:

Unde pot vedea ce sursa am fara sa ma uit pe spate sau sa deschid carcasa?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1661291/psu-computer-opening.html
S-au mai facut intrebati de genul, deci "nu", decat daca (la fel cum spune acolo), vezi o eticheta din exterior, daca stii ce componente ai comandat, daca ai un build prestabilit si arata pe site-ul producatorului.

| Cartoful666 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc dar am desfacut carcasa si scria acolo totusi multumesc!

| roberthuzmezan a răspuns:

Pai unde altundeva vrei sa vezi...