| Dra_Ale_2001 a întrebat:

Unde se afla tasta insert pe laptop HP?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deasupra tastei backspace, tasta insert se numeste ins prt sc!

| FlorinCiokan a răspuns:

Daca imi dadeai tot numele laptop-ului te ajutam direct dar asa iti zic sa cauti deasupra tastei de pe care stergi adica in dreapta butonului F12 in zona de sus sau mijloc. La mine scrie pe el doar Ins.
Nu ai cum sa nu gasesti in toata partea dreapta a tastaturii. Bafta.

| Bibble a răspuns:

Ultimul rand (de sus) de taste. Langa F12 este prt sc (print screen) si imediat dupa scrie insert. La mine asa este si am HP, dar depinde de model.