| anonim_4396 a întrebat:

Unde se repara cel mai bine laptopul in Constanta!? Sunt sudent si nu prea stiu unde sa-l duc! Am nevoie de ajutor!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută pe google ce este asa de greu?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu stiu unde e mai bine!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dul oriunde ca sunt specialisti doar nu crezi ca fură piese din el.

| gabicoo a răspuns:

PRODELTA ADOV
Str. Unirii Nr. 39,
CONSTANTA, Constanța

EVO IT
Str. Soveja Nr. 98 Bl.58 Sc.C. Ap.31,
CONSTANTA, Constanța

GREENSOFT
Str. Ciprian Porumbescu Nr.48,
CONSTANTA, Constanța

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Multumesc! Dar, la ce preturi repara si in cat Timp i-mi da laptopul!?

| gabicoo a răspuns:

Https://laptop-direct.ro
Fac parte din reteaua de service-uri a astora de mai sus.
Intra pe site www.laptop-direct.ro si vezi preturile.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Cel mai bine se repara la tine acasa, sub supravegherea ta, iti recomand sa cauti pe olx, sunt anunturi cu oameni care sunt dispusi sa vina la tine acasa si sa arunce o privire la laptop-ul tau, si de acolo vedeti voi mai departe. Sincer peste tot se repara bine, ca daca nu se repara bine atunci nu se mai numea reparatie, dar nu recomand sa il lasi la vreun service sau sa lasi vreo persoana sa lucreze singura la el, din motiv ca iti poate lasa ca bonus si vreun virus de tip keylogger care sa-ti fure parolele (desi asta se intampla rar).