| anonim_4396 a întrebat:

Unde sunt produse telefoanele sau componentele Prestigio? am inteles ceva ca sunt de la aceeasi firma cu Canyon thinking

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Detin si eu o tableta Prestigio. Prestigio este o marca cipriota, dar pe cutia tabletei mele scrie made in China, si pe tableta la fel. Deci Prestigio este o chinezarie, dar eu sunt multumit de tableta mea. Funda?

1 răspuns:
| zuzuluzu a răspuns:

Prestigio este o firma din Rusia. Scrie made in China pe cutie ca normal ca e facuta in China unde sa fie facuta. Ca si alte telefoane. Totul este facut in China de la adidasi vostri de firma pana la chiloti.