| JusTPauL a întrebat:

Unde vad cererile trimise de prietenie pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL explică:

Apeși pe iconița cu cele două siluete, apoi pe Vezi tot, acolo îți vor apărea cererile de prietenie primite, făcute și sugestiile de prietenie. Îți apare cu albastru Vezi cererile trimise. Ori, dacă le-ai trimis de curând și știi data exactă, poți intra la Jurnalul de activități (unde e fotografia de copertă)
http://cdn.images.express.co.uk/......495737.jpg

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E o iconiță undeva sus unde îți apar toate cererile.

| Raven a răspuns:

Pe Facebook, în bara de sus (albastră), unde apare și numele tău, lângă semnul pentru mesageria Facebook, e o iconiță cu două siluete, acolo ar trebui să-ți apară numărul de solicitări, dacă ele există. Ca-n imaginea asta
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......mobile.jpg

| JusTPauL explică:

Nu m-am exprimat corect, adică vreau sa anulez cererile trimise de mine altora.

| JusTPauL explică (pentru JusTPauL):

Pe telefon nu îmi apare asa ceva, n-am mai întrat pe Facebook de pe pc de ani buni, poate acolo apare. Mersi oricum.

| JusTPauL explică (pentru JusTPauL):

Apeși pe iconița cu cele două siluete, apoi pe Vezi tot, acolo îți vor apărea cererile de prietenie primite, făcute și sugestiile de prietenie. Îți apare cu albastru Vezi cererile trimise. Ori, dacă le-ai trimis de curând și știi data exactă, poți intra la Jurnalul de activități (unde e fotografia de copertă)
http://cdn.images.express.co.uk/......495737.jpg

| hamate a răspuns:

Merge doar de pe calculator :
1- dai pe cereri de prietenie
2- gaseste prieteni
3- vezi cererile trimise

| madaEu a răspuns:

Cu parere de rau te informez ca daca nu le ai vazut deja inseamna ca nu vrea nimeni sa ti fie prieten. Funda plssssssss!