| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Unele videoclipuri de pe youtube le pot viziona cu tot cu subtitrare de la setari direct in romana. Intrebarea e daca pot descarca filmul cu tot cu subtitrarea setata in romana. Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| ThePurificator48 a răspuns:

Nu merge, și nici nu aș recomanda subtitrarea de pe YouTube, e mai proastă decât google translate. Caută pe net download-ul filmului dorit cu subtitrare în română.

| vladutzumuresan1996 explică (pentru ThePurificator48):

Da, e mai proasta. Dar ma gandeam ca pot sa descarc cu tot cu subtitrarea aia in romana asa cum e si o editam eu, ca daca descarc numai filmul fara subtitrare nu stiu cum sa ii pui eu alta subtitrare, asa aveam o baza la ceea ce spune. Multumesc oricum