| BostanDaniel1974 a întrebat:

Unitate optica dvd cd schimbata tot asa face figuri, citeste doar mp4 mp3 sau trackuri, nu le gaseste in Auto Play. Multumesc, o seara buna

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe PC? Daca da, poti intra la My Computer/This PC si click dreapta pe CD/DVD apoi pe Explore. Vei vedea fisierele din CD/DVD si deschizi fisierul dorit.

| Iunix a răspuns:

Vezi să nu fie de la program sau ca fişierele să fie stricate.

| BostanDaniel1974 explică (pentru Iunix):

Care programe sau ce fisiere de abia am instalat alt windows