| aBunnyMind a întrebat:

Upc Romania are acoperire in Ramnicu Valcea? din cate am vazut pe site-ul http://gmap.upc.ro/ nu prea pare sa fie... Vreau sa aflu pentru ca pe 15.01.2012 se incheie contractul cu firma de internet la care sunt parinti mei(da au si ei internet ce credeati?) si vroiam sa stiu care firma in afara de Romtelecom au acoperire in Valcea si sa fie de buna calitate nu stift de 10mb/sec. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu are acoperire daca vrei sa te uiti ca sa aflii intra pe gmap.upc.ro/ ca sa te convingi.

1 răspuns:
| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

De ce Inafara de ROMTELECOM? au super oferte:

*Telefon fix

-100min NAȚIONALE 33RON
-2000min ROMTELECOM & COSMOTE +BONUS: 200min NAȚIONALE 47RON
-4000min ROMTELECOM & COSMOTE +BONUS: 400min NAȚIONALE 58RON

*Internet
-2MB/s 26 RON -Router wi-fi CADOU
-6 / 50 MB/s 26 RON -Router wi-fi CADOU
-22 / 100 MB/s 37 RON -Router wi-fi CADOU

*Dolce TV
-56 canale 27RON
-75 canale 38RON
-101 canale 55RON
*Prețurile sunt cu TVA inclus

Daca alegeti un pachet de 3 produse (Telefon fix+Internet+Dolce) se face reducere de pana la 33%.

Va fac eu cerere si vin direct instalatorii acasa cu contractul si echipamentul, nu mai trebuie sa mai mergi la sediu.

Pt detalii si comenzi:
Luni-Vineri 12:00-20:00