| martin77 a întrebat:

Updatu la Windows 10 s-a blocat la 100% si nu stiu ce sa fac?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asteapta. Daca nu trece nici in 30 de minute... il stingi si il aprinzi iar.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Sub nici o forma sa nu ii dai restart fortat, am patit de cel putin 5 ori la un laptop sa nu imi mai porneasca din cauza ca nu a terminat de actualizat Windows-ul. Marea problema a fost ca aveam fisiere corupte din cauza asta, ceea ce m-a facut sa il reinstalez de fiecare data. Recomand sa iti faci o partitie de ~100GB numai pentru Windows doar ca sa fii sigur ca nu ai nevoie sa stergi absolut totul de pe HDD in caz ca trebuie sa faci vreun reinstall.

| Tarinus989 a răspuns:

Itu pot spune ca si eu patesc de astea zilnic ma enerveaza si imi vibe sa ma dau cu capul de pereti? actualizarile astea iti aduc doar nervi.Sa nu crezi ca a patit ceva rau doar vrea sa cedezi tu nervos?