| Cris_Cristina_1998_0KAB a întrebat:

URGENT. Am am avut această problemă pe snapchat dar intr-un final in vreo 2 zile a mers.
Alcineva se poate conecta la contul meu de le alt telefon dar eu nu.
Imi spune "o, nu! A apărut o eroare la conectare si te rugăm să încerci mai tarziu, daca nu reusesti sa te conectezi accesează(aici imi dă un link)" am incercat sa schimb parola, am cam incercat tot ce se putea și stiam eu. Vă rog ajutoor

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reinstaleaza ti din nou si daca nici asa nu merge atunci inseamna ca cineva ti a spart contul si a modificat datele tale de acces. Schimba ti datele de acces si securizeaza ti contul sa numai poata nimeni sa l spargă.

| Cris_Cristina_1998_0KAB explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e asta, de pe alt telefon pot să intru. Am mai avut odată aceiași problemă dar a mers intr-un final. Acum nu merge.