| HappyPebbles a întrebat:

URGENT!

Am de facut un document din Word.Folosesc Word 2007.Pagina a trebuia trebuie sa fie orientata landscape (stiu cum sa o orientez), dar antetul trebuie sa fie pe pagini pare si impare(am facut si asta). Problema e ca antetul nu imi apare pe pagina landscape! CUM POT FACE SA APARA?

Multumesc!

1 răspuns:
| TicTacZero a răspuns:

Sterge antetul de la toate paginile apoi cand vrei sa setezi acelasi antet pentru fiecare pagina, da pe antetul de la pagina a si astfel ar trebui sa fie acelasi antet la toate paginile.