| DanuTzCarbon a întrebat:

Urgent! Am facut un server de metin2 (pe hamachi), am facut pagina de registrare am facut cont dar cand dau sa ma loghez ramane conectare in porgres si atat daca sau nume si pw la basca zice nume sau parola gresuta. Stie cineva de la ce ar putea sa fie aceasta? Dau Fundaa cu cea mai mare placere!

2 răspunsuri:
| Byanka26 a răspuns:

Mai fa unul...Nu stiu daca te ajuta dar mi s-a intamplat si mie.

| editzu a răspuns:

Ba tu esti sigur ca ai pornit metinu...si asa merge... Ca sa scrie cind nu e on sau nu merge clientul
fundabig grin...