| Petrica123 a întrebat:

URGENT!
Am laut de curand un Samsung Galaxy S5 Original, variana 32 GB. Cand intru sa vad memoria acestuia imi zice ca am disponibil 27, 43 GB,insa cand il conectez la PC imi zice ca am memoria totala de 1, 43 GB si 425 MB free! Cine ma ajuta FUNDA!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

E ciudat. Dai o resetare la setarile din fabrica. Daca e original ar trebui sa arate exact cat arata si in telefon. Sau primadata poti incerca pe un alt PC nu se stie niciodata.