| BloomyCow a întrebat:

URGENT! Am nevoie de ajutorul cu cardul de memorie din aparatul foto, de cate ori incerc sa descarc pozele pe calculator imi apar shortcut-urile de la folderele ce contineau pozele si cand le deschid ele ma duc la My Documents dar pe aparatul foto pzele inca sunt. Putin ajutor va rog as vrea sa pastrez pozele deoarece sunt importante deci as prefera sa nu-l formatez.

1 răspuns:
| bombonikathamikaaa a răspuns:

Mai bine e sa nu il formatezi.....sh daca vrei sa ai pozele in calculatorul tau du-te la un prieten sh pune-ti pozele pe calculatorul lui sh dupa aia ti le trimite pe mess...happy