| Pozitivciik a întrebat:

Urgent am nevoie de un sfat si ajutor! Am instalat un program adica Sony vegas si la instalare nu am indicat intr-un fisier ci doar oe discul d si intr-un folder unde aveam mai multe adica nu i-am indicat ca el sa se instaleze intr-un director aparte apoi dupa instalare imi cerea cod apoi s ma inregistrez si nu l-am mai putut aprinde si am hotarit sa--l sterg din control panel adica sa-l dezinstalez si odata cu dezinstalarea mi-a sters totul sad ce pot face?

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Nimic, ce să mai faci acum. Decât să folosești un prigram de recuperare fișiere.