| ŞmecheruDeTreabă a întrebat:

URGENT! Am o mare problema. Mi-am pus CM Security pe tel si mi-am setat o parola. L-am dezactivat si mult mai tarziu l-am reactivat (azi) si nu mai stiu parola. A apucat si s-a blocat si mai pot face nimic.
Ajutor! Urgent!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ghinion.Problema ta se rezolvă întrre-un service unde tehnicianul de acolo va încerca să spargă parola. Dacă nu va reuși va resofta telefonul cu softul de fabrică. Succes

| crytical a răspuns:

Ce telefon e? Si e blocat tot telefonul, nu mai poti face nimic pe el? Poti sa faci ceva dar trebuie sa-mi spui ce telefon e.

| ŞmecheruDeTreabă explică (pentru crytical):

Samsung Galaxy Grand Neo
Cine stie?
Poate voi mai avea nevoie...

| dia456 a răspuns:

Sterge cm security

| ŞmecheruDeTreabă explică:

Mersi dar am rezolvat.
Nu trebuia decat sa fiu sunat de cineva, si atunci se dezactiva ( pe durata convorbirii) si intram pe tel si il dezactivat de tot.