| GhostStar a întrebat:

Urgent! am o problema cu un abonament vodafone, imi tot creste costul suplimentar, pe data de 28-29, operatorul spune ca am trimis un sms la un numar scurt(cica nu poate sa il vada), mi-a incarcat costul suplimentar cu 5 euro...precizez ca am cumparat un telefon nou pe 26
La expediate nu apare absolut nimic! Nici eu n-am trimis mesaje...Costul suplimentar se aproprie de 20 euro, ajutor urgent!

1 răspuns:
| trust24 a răspuns:

Plateste abonamentul tau pe un an intreg si suspenda-l...e o teapa...