| Vladutz_Vlad_1996 a întrebat:

Urgent! Am o tableta Orion TAB-800QC si nu mi se mai aprinde.Imi apare modelul tabletei si dedesubt android dar dupa trebuie sa-mi apara android si nu-mi apare. Imi ramane aprinsa tableta si ecranul e negru.Mama ma oamoara daca o stric. Ajutati-ma va rog. Funda si vot.

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Dai restart la tableta folosind tinand apasat butonul de pornire + tasta de volum minus. big grin

| Vladutz_Vlad_1996 explică:

Am incercat dar nu merge

| marius_1074 a răspuns:

O vinzi, tio cumpar eu.sau iti dau un laptop care functioneaza perfect accer