| dasdsad a întrebat:

Urgent! AM un Htc Sensation z710e. Versiunea de android e 4.0.3, iar Sense version e 3.6. Dar as vrea sa-mi pun alta versiune de android..se poate? Si de unde as putea scoate acele versiuni?
Ps: am facut unlock bootloader

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Ai putea să găsești ceva pe xda-developers.com
Ai grijă, acele sisteme de operare nu sunt oficiale.

5 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,da se poate face upgrade la soft la android 4.1.1 Jelly Bean tutoriale gasesti pe net

| dasdsad explică (pentru Nicu47):

Ceva mai nou?

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

L-ai cu cu versiunea aia de androidm mai bina consulta un specialtist, caci apoi o sa iti para rau ca ai ascultat sfatul cuiva si ti-a stricat telefonul

| dasdsad explică (pentru BalonnasheDeSapun):

Sunt in domneniul IT, nu am treaba cu reparatiile si astea..nu ma pricep asa la android, de aceea cer sfatul, insa multumesc mult pentru sfat happy

| BalonnasheDeSapun a răspuns (pentru dasdsad):

Aa, pai totusi du-te la magazinul de unde l-ai cumparat, ei stiu sigur ce sa iti instaleze fara virusi si din astea