| GeorgeTiberiu a întrebat:

Urgent! Am windows 7 si mi-am uitat parola pe administrator straight face cum o pot recupera/sterge? Frunda!

Răspuns Câştigător
| danyceltare a răspuns:

Reinstaleaza windowsu

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cauta pe net hidden boot cd, versiunea de 1, 5 gb. Instalezi bootabil si recuperezi parola.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca pc-ul e prevazut cu flopy disk (si pe stick se poate face)...pe un alt pc faci un disc reinitializare parola
Cont utilizator\disc reinitializare parola\urmezi pasii...

| moldovianu a răspuns:

Simplu,inchizi calculatorul de jos cu "japca" pana cand il bagi in "Safe Mode" apoi se va deschide fara sa iti ceara password si intri in "User Accounts" si stergi parola sau contul!winking

| leonardobz a răspuns:

Intra pe http://useful4you.blogspot.com
si vezi acolo exact cum poti fara sa reinstalezi windows

| L0ki95 a răspuns:

Incearca sa dai ok fara sa scrii parola