| Nadiiii a întrebat:

Urgent!
Cand intru pe facebook si vreau sa vorbesc cu cineva pe chat si scriu numele persoanei, imi apare iar in dreapta in apare un telefon si 3h de exemplu.Ce inseamna ca este online sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Inseamna ca acea persoana s-a logat pe FB de pe telefonul mobil in urma cu 3 ore.

| Nadiiii explică (pentru Ionait):

Si cum imi dau seama daca mai este online?

| Ionait a răspuns (pentru Nadiiii):

Daca este online fie iti apare doar acel "telefon" (fara o ora in in stanga lui) fie o bulina verde (in cazul in care este logat de pe un PC si nu are chatul oprit).

| Nadiiii explică (pentru Ionait):

Ok mersi mult

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se dau datele corect.Eu nu mai am aplicatia de fb in telefon de juma`de an.Si imi apare si acum simbolul telefonului.Plus ca era un prieten la mine si aparea ca nu a mai fost online de 10 min.Si el era la mine de 1 ora jumate.Asa ca nu ma mai iau dupa asta.

| Deea_Andreea_1987_zbWc a răspuns:

Cine imi raspunde si mie la o chestie....arata doar telefon, fara bulina.ce inseamna?