| Hexiled a răspuns:

Cel de 360lei e bun te tine si e si ieftin si de banii ramasi poti sa ti iei bomboane(funda?)

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru Hexiled):

Ce bomboane, ma? Crezi ca il iau asa, pentru mine? Intreb pentru parntii mei desteptule/desteapto!

| Hexiled a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Glumeam e alegerea ta nu te oblig nu uita si de parerea lor funda?

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand acest tv

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/IV1LKo

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.