| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Cum vad continutul unui stick?
In Windows Explorer mi-l arata, imi zice cat este ocupat, si cata memorie libera mai are, dar cand intru in el, nu imi vede nimic?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca cu USB Show pe care il descarci de aici http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/USB-Show.shtml Trebuie doar sa conectezi stick-ul USB la PC, deschide programul, da click pe butonul -> Recovery the hide files, selecteaza unitatea pe care doresti sa o scanezi si click pe butonul OK pentru a incepe procesul de recuperare.Acest program poate fi utilizat si pe hard disk-uri.

Succes!