| JustOneDay a întrebat:

Urgent! Daca pe stick am doua foldere cu muzica mp3, va merge sa ascult in masina? Sau trebuie nu fie bagate in foldere?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Unele cititoare de usb-mp3 citesc si redau intregul continut de mp3-uri de pe stick, altele doar pe cele copiate pe radacina. Unele pot reda aleator si/sau repetat lista, altele nu. Unele se aud foarte bine, altele nu.
Totul depinde de soft-ul echipamentului de redare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie facute track.

| KanezuY a răspuns:

Nu va merge in foldere si trebuie sa nu fie bagate in foldere.