| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

URGENT! Dau fundă poate îmi răspundeți și mie.

Am dezinstalat BlueStacks din motivele pe care le puteți vede în link-ul de mai jos. Acum vreau să îl instalez din nou dar îmi zice că este deja instalat în computer. Ce să fac?

Am mai pus această întrebare dar mai detaliată. http://www.tpu.ro/......aplicatia/

2 răspunsuri:
| ToNe_Graffer_Mc_1995 a răspuns:

Intra la add and remove programs si dezinstaleaza-l de acolo

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru ToNe_Graffer_Mc_1995):

L-am dezinstalat din calculator, nu îmi apare la Remove Programs și nici pe alte softwere-uri de dezinstalare, mă gândeam că poate o știi cineva cum aș putea găsi rămășițele programului care zic că e activ.