| HappyPebbles a întrebat:

Urgent!

De ieri nu imi pot accesa id-ul, desi internetul imi merge...imi apare urmatoarea eroare: We can't sign you in to yahoo messenger there might be a problem with your internet connection. Nu stiu ce sa fac..am toate setarile din LAN dezactivate si ora si data sunt corecte. Fundahappy.

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Am prezentat multora linkul ăsta http://www.tpu.ro/......te-ori-dar

| EMike a răspuns:

Schimba data si o sa-ti mearga. Data de la windows este incorecta big grin Bafta! Fundita?happy

| Lynnfield a răspuns (pentru EMike):

Esti tampit, nu vezi ca specifică în întrebare ca ora si data sunt corecte?

| EMike a răspuns (pentru Lynnfield):

Scuzele mele.