| RB26DETT a întrebat:

URGENT!
http://www.altex.ro/......kitkat-4-4
Da sau ba? merita?
Ce parere aveti de tabletele/smarphone-urile celor de la Lenovo?

4 răspunsuri:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Mai baga un milion si iti iei de la Allview o tableta cu windows 8.1 care ruleaza orice joc.
Placa e facuta de Intel deci nu ai griza ca cei de la Allview au facut o tab; eta proasta.

| RB26DETT explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Am vazut si eu impera i8 dar 1 Gb de RAM pentru windows... nu stiu ce sa spun...

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru RB26DETT):

Eu am in vedere sa o cumpar am vazut la un prieten ca rula gta iv. Bine cu 25 fps dar rula.

| RB26DETT explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

GTA 4 pe Allview-ul ala? a instalat jocul pe un card banuiesc, ei bine, eu nu am reusit sa joc gta 4 nici pe un Intel de 2 ghz quad si placa video integrata, 4 gb RAM si tu zici ca o tableta ca aia ar putea rula jocul. interesant...