| AriantheLissa a întrebat:

URGENT! Mi-am uitat parola de la Yahoo Messeneger, am dat la Forgot Password si m-au pus sa raspund la intrebari. Si numai stiu raspunsurile! crying((((((((((((((((((((((( Pot face ceva in privinta asta? sad

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Nu, nu poti face. Singura solutie e sa-ti amintesti parola sau sa-ti faci un alt cont. Vezi? De aceea e bine sa notezi undeva intrebarile de singuranta si raspunsurile de la ele

8 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Nu. De aia ziceam mereu ca atunci cand ne facem un cont nou de Yahoo, acele date ce le salvam prima oara le scoatem la imprimanta si le tinem in birou cu mare grija...

Daca nu stii raspunsul la macar prima, ia-ti gandul. Eu am reusit sa recuperez recent un cont de-al unui amic, a avut bafta extraordinar de mare ca am stiut raspunsul la prima intrebare. Tot eu i le-am setat acum 4 ani si cum pun aceleasi raspunsuri la toti, a avut bafta. laughing

Fa-ti alt cont, that's life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam trebuia sa tii minte ce ai scris acolo thinking, fa-ti alt id happy

| AriantheLissa explică (pentru anonim_4396):

Asta e si chestia, stiu sa-mi fac alt id dar am facut un forum pe id-ul asta si nu pot! sad x-( happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AriantheLissa):

Hmm thinking, roaga pe cineva care sa iti faca un prieten ceva si iti shimbi parola dupa :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AriantheLissa):

Funda puppy dog eyes

| jj95 a răspuns:

Alt id

| Memories a răspuns:

Nu poti face nimic, daca nu stii intrebarile de securitate iti poti lua adio de la cont.

| ninina a răspuns:

Alt id!