| CatyBaty a întrebat:

Urgent! Nu stiu ce are telefonul meu, atunci cand vreau sa descarc ceva (ex. de pe Google Play) imi apare asa,, Google Play s-a oprit".Dau Fundita pentru un raspuns bun. PS:Am Samsung Galaxy S II

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Posibil sa ai virusi in telefon sau pur si simplu sa fie problema celor de la Google Play.Iti apare de fiecare data cand vrei sa descarci ceva chestia asta? Cel mai sigur este sa mergi la un service si te vor ajuta cei de acolo.

2 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Du-te la cei de la telefon sau la un servis.Sigur este ceva de la telefonwinking.

| JellyBean12 a răspuns:

Esti conectat la o retea wi-fi? sau ai mb de net pe cartela?