| Alexxanndru a întrebat:

URGENT! Salut. Am o problema urgenta. Am lasat pc-ul pornit si am mers pana afara, iar cand m-am intros, ca de obicei intrase screensaverul. Problema este ca acum nu mai pot intra pe google, facebook, youtube etc. prin feresterele de la inceput din Opera, dar daca scriu ceva in bara de adrese ma da ca si cum as fi scris pe google. Dar sa intru normal intai pe google si dupa sa scriu nu merge. Imagine cu eroarea aici. http://www.upload-image.info/img-53668b1e1bf50.html
Internetul merge fiindca scrie jos Internet Acces si pot joca jocuri online ca Metin, Lol etc. Prin internet explorer nu merge deloc. Am windows 7 32 biti.

Dau fundoii :))

1 răspuns:
| lascuiulian92 a răspuns:

Internet Options-->Advanced-->Reset-->bifezi "delete personal settings". Reset.