| MariusBoy2013 a întrebat:

Urgent!
Salut TPU!
Sa updatat windowsul si acuma nu mai pot vedea bine vieourile de pe youtube se intrerupe si merge in reluare(videoul) dar pe intervale mici de secunde eu folosesc Google Chrome si am intrat pe Internet explorer sa vad daca face la fel si am observat ca totul e normal.
Dar eu vreau sa folosesc Google chrome nu internet explorer.
Ce pot sa fac?
Am observat ca nu am actualizate java si Adobe poate fi din cauza asta?

1 răspuns:
| petrescuionut a răspuns:

Intri pe yutube dai setari si te uiti acolo iti apare hd 128 362 le iei pe toate la rand de acolo trebuie sa fie si daca nu mai updateaza windowsu o data