| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am un router wireless belkin n surf+n300 si de cam o luna nu mi se mai conecteaza nici telefonul nici tableta pana nu il scot din priza si il bag din nou. Inainte nu facea asa, routerul are parola si este securizat cu wpa2-psk sau personal. Cand dau sa se conecteze pe tableta sau telefon scrie se obtine adresa ip si asa ramane. Ce sa-i fac sa mearga bine? PS: SI pe laptop pana se conecteaza dureaza un pic mai greu adica se invarte cercul acela de la wireless 1 minut pana se conecteaza. SI vreau sa va zic ca routerul e in camera mea si, si cu tableta langa router tot nu se conecteaza. Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d

| xXSpikeXx a răspuns:

Pai incearca si tu sa il duci la garantie sau reseteaza-l cheama un specialist.
Funda?