| zma98 a întrebat:

Urgent TPU. Astazi mi-am instalat windows-ul. Si am un mp4, si cand il bag in calculator, si vreau sa dau click pe el imi apare o eroare cu "Please insert a disk into drive E:". Si sunt foarte nervos, ca m-am chinuit sa fac pc-ul, si am dat de eroarea asta. Imi puteti spune cum sa o repar? dau funda si vot!
Uitati o poza cu eroarea : http://postimg.org/image/elc01mc7h/

2 răspunsuri:
| Albynuta a răspuns:

Prietene, nu merge asa cum vrei u, prima data pentru a merge trebuie sa introduci sd cu datele despre driver, si apoi poti sa introduci mp4 in calculator, de nu a-ti mai da eroare.

| Albynuta a răspuns:

Prietene, nu merge asa cum vrei u, prima data pentru a merge trebuie sa introduci SD cu datele despre driver, si apoi poti sa introduci mp4 in calculator, de nu a-ti mai da eroare.