| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, tata are 2 firme, si pe una din firme are de un an abonament la Orange si BlackBerry, atunci cand a luat telefonul, i sa cerut un depozit. in fine, acum eu vreau sa imi iau BlackBerry nou la abonament pe cealalta firma nu pe cea pe care are tata abonamentul. Imi mai cere depozitul acela?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Solicitarea de plata a depozitului nu este generala ci se solicita doar in anumite cazuri. Te asteptam intr-unul din magazinele noastre sa iti alegi abonamentul pe care il doresti.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| dulgherunicu a răspuns:

Daca este pe acelasi nume si adresa nu-ti mai ceracel depozit