| anonim_4396 a întrebat:

URGENT va rog spuneti-mi o aplicatie pentru facut videoclipuri, care sa te lase sa pui mai mult de o melodie. Si daca se poate, dar nu am pretentie prea mare la asta, sa nu aiba nicio semnatura, adica videoclipul sa nu aiba semnatura aplicatiei (fara sa platesc).

4 răspunsuri:
| Andrei01020304 a răspuns:

Cauta pe YouTube PowerDirector full. Iti recomand pe telefon, este mai simplu decat pe PC. Bafta!

| SouyeyLamoe a răspuns:

Windows Movie Maker

| PainTech a răspuns:

Cyberlink PowerDirector ( e pe Windows si pe Android ).

Beneficii :
- Usor de folosit
- Randare rapida
- Pana la 100 de benzi ( deci teoretic, poti avea 99 de melodii pe fundal, fiecare cu efecte diferite)
- Tranzitii nenumarate, poti descarca mai multe daca doresti
- Sincronizare automata audio-video, MultiCam, corectiii simple de culoare.

| PainTech a răspuns (pentru SouyeyLamoe):

Asta are o singura banda, era popular acum vreo 8-10 ani.