| g3cko a întrebat:

URGENT!

Vreau si eu site-uri unde as putea vedea filme online HD gratuit pe un smart TV, in afara de VOYO, HBO GO unde trebuie sa platesc.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Singuru site pe care poți vedea filme HD ( sau de bună calitate ) gratis, fără reclame și fără viruși este Youtube. Alte site-uri, am văzut că se blochează ( chiar dacă ai netu bun ) au reclame și te trimit pe cine știe ce pagini sau viruși etc. Nu spun că nu există și site-uri bune, dar eu doar d-astea am văzut.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti scriu in mesaj privat.Aici nu am voie. happy

| g3cko explică (pentru anonim_4396):

Ramon, cum instalez programul ala care mi l-ai lasat pe privat pe un smart TV?

| anonim_4396 a răspuns (pentru g3cko):

Nu pe smart ci in PC ca toate programele. Daca vrei sa vezi pe tv, conerctezi cablul HDMI sau vga la tv.

| FanFilme a răspuns:

Iti recomand https://filmflix.ro cel mai bun site de filme online

| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a răspuns:

RegatulFilmelor iti pune la dispozitie cele mai noi filme intr-un format de buna calitate HD(High Definition) pentru majoritatea filmelor iar la noi pe site ai cele mai noi PREMIERE la cele mai interesante filme ale anului ✌ Trateaza Dependenta de Filme cu NOI