| Denyekm a întrebat:

Urgentt!
Am postat mai de mult un video si vreau sa il sterg de pe Youtube, dar am uitat emailul si parola sad
Cum sa fac sa il sterg de pe telefon?

2 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Youtube-ul, din cate imi amintesc, la logare, iti cere mail-ul! daca ai mai multe adrese de mail, introdu-le pe rand, iti va spune daca pe acea adresa de mail ce ai introdus-o exista un cont sau nu. cand descoperi adresa, bifezi ca ai uitat parola si-ti fva fi trimisa pe mail-ul respectiv sau un link de creare pentru o noua parola.
Eu asa am facut cand am uitat pe ce mail am facut contul YT. Si a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispui de datele contului, nu ai acces la cont deci nu poți șterge nimic. Ai putea încerca anumite opțiuni de recuperare a contului, urmând instrucțiunile de ți le dă, deși sunt slabe șanse. L-ai putea lăsa așa, trebuia să nu îl listezi, așa doar cei ce aveau link-ul, îl puteau viziona.