| anonim_4396 a întrebat:

Urmaresc pe PC fete live la videochat si de ceva timp tot la 1 min imi agata imaginea iar merge bine 30 sec si iar se blocheaza 2 sec imaginea...internetul functioneaza bine, am pus si 720p si 240p tot asa imi face la ambele. Ce ar trebui sa fac? pe Youtube n are nimic. Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simplu,ai lag, se mai uita multi iar serverul nu face fata, e ceva live

| highheels a răspuns (pentru RAY):

Dar inainte cu 10 -12 zile nu mi-a facut treaba asta...sa nu fie nevoie de ceva program

| RAY a răspuns (pentru highheels):

Acum de sarbatori cam toata lumea e pe net, si eu am observat asta

| highheels a răspuns (pentru RAY):

Daca vrei sa ma ajuti...am incercat fara safeip si merge bine doar ca asa nu le mai vad pe fetele lui dracula..deci clar ca safeip blocheaza ceva si mananca din claritate.ce program sa mai incerc?

| RAY a răspuns (pentru highheels):

Vrei sa spui de hide ip? https://easy-hide-ip.com/download-win-client

| highheels a răspuns (pentru RAY):

SafeIP il folosesc de vreo 2 ani, inainte foloseam ceva supliment in mozilla si mergea foarte bine doar ca l au scos, multe sunt free 1 luna, altele merg greu video cu ele...

| Ineys a răspuns (pentru RAY):

Mai ales pe site-uri de VideoChat. smug

| sierra1 a răspuns:

Sunt mulți psycho ce se holbează la fetele alea, de aia!

| Ineys a răspuns:

De ce sa stai cu nevasta cand poti sta cu xXxPysycutzaThaSexyxXx. Imi place cum gandesti.
Curata cache-ul browser-ului, incearca sa folosesti alt browser. Vezi sa nu ai ceva la downloadat.

| MajaColt a răspuns:

Romania paradisul studiourilor de xxx videochat! 70% din fetele din Romania fac videochat la ora actuala. https://ro.livepornbabes.com