| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa achizitionez un Oneplus One la mana a doua, aveti ceva sfaturi dupa ce sa fiu atent, poate ceva probleme ce apar la acest model de tel sau in general, nu am mai avut Android pana acu si nu ma prea descurc.
Si nu in ultimu rand credeti ca e un pret dubios 400lei pe unu de 64GB.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Să înţeleg că până acu' nu ai folosit niciodată Android?
Decât simbyan?

| Mihai321312 a răspuns (pentru mudokins78):

Am folosit si Android da la inceput cand doar ce aparuse Androidu da de atunci si pana auc s-a schimbat 100% sitemu de operare.

| Alexul99 a răspuns:

Ai grija sa nu fie codat pe retele si de asta sa aiba pretul atat de mic, sau sa nu fie furat si peste cateva ore sa ti-l dezactiveze din imei. Daca nu iti ofera cutie/factura nu te incurca sa cumperi toate gunoaiele, mai ajungi si cu amenzi pe la politie.