| AnonimFaraPereche a întrebat:

V-ati lua Iphone x? Merita cat de cat banii?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai dat 1000euro pe un telefon? Chiar nu vad un motiv cat de cat decent pentru caruta aia de bani

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu mi-as lua.

Astept sa le dea vedete premiu la "concursuri" pe Facebook. laughing

Acum sincer sa fiu, probabil daca as avea suficient de multi bani, da l-as lua, dar altfel nu, nu am nevoie de un asemenea telfon.
E o fita care nu-si prea are rostul.

Daca merita sau nu, nu stiu, dar pot spune ca o mare parte din bani ii dai pentru nume si pentru marul muscat care se vede cand iti faci selfie in oglinda.
In rest, ce pot spune, pe partea de aspect parca tot Xiaomi mi mix e mai fita.

| Clorox a răspuns:

Nu-mi place design-ul, il urasc, pe cand la partea software... Da clasa la toate telefoanele in momentul de fata.

| xSega a răspuns (pentru Clorox):

IOS 11 in momentul de fata e sub Android, am iPhone și nu sunt mulțumit de el

| Clorox a răspuns (pentru xSega):

Ce iPhone ai de esti asa de nemultumit?
In fine, nu, nu este mai prejos fata de Android, din contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am si nici nu imi voi lua iPhone X
Te rog sa deschizi ochii si sa intelegi ca exista telefoane mult mai bune decat iPhone
Am un 5S, mai am oleaca si dau de pereti cu el
Imi tot spune sa ii fac update la iOS 11 care e prost optimizat + update la iTunes unde putin cate putin o sa ajunge sa facem doar backup si atat, nu rington-uri nu nimic
Acum ma orientez spre un A5 2016 sau alte flagship uri Samsung
In veci nu am crezut ca firma Apple va ajunge in halul asta :I
Pace!

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu compara 5s cu X, ce naiba... Ai pus mana pe el macar ca sa vezi ce poate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Nu compar 5S cu X
Am comparat Apple in general cu ceea ce cred eu

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza e ca tu crezi prost despre Apple cat timp cel mai ''performant'' telefon al tau a fost 5s, cand o sa-ti iei un X atunci poti spune ca e naspa.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Consider ca nici un telefon din lumea asta nu merita suma aia. Pana si 20 de milioane mi se pare mult pentru un telefon, la banii aia deja te poti gandi la un laptop decent pentru filme, documente si muzica.