| bilushca a întrebat:

Va implor ajutati-ma.nu stiu care telefon sa il aleg : Nokia C3 sau Samsung Galaxy Mini? din punc de vedere calitativ( jocuri, wi-fi, muzica in special?)

Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

Clar Samsung galaxy mini are sistem de operare android de pe care iti poti lua aplicatii si jocuri interesante dar este si mult mai usor de navigat pe net deoarece are touchscreen (navigat cu ajutorul wi-fi-ului)si are si camera mai buna decat C3-ul.Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| florin223 a răspuns:

Sincer am avut si c3 si galaxy mini dar foarte interesant mi-s-a parut c3 ul samsungul mie unu nu imi place deloc

| FrEeBoY a răspuns:

Iti recomand Galaxy Mini deoarece are si 3G.

| adyboss98 a răspuns:

Eu as alege Samsung galexy mini