| Laurentiujr a întrebat:

Vă mulțumesc pentru răspuns. Deși mă princep în acest domeniul, tatăl meu mi-a zis acest lucru, posibil așa a crezut.

Încă ceva, cum aș putea crește rezonanța la sistem? Boxele au fiecare câte 7, 5 kg. Mă refer să,, urle". Sistemul are 1700 w RMS.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sistemul are 1700 w" - credă că la puterea asta, sistemul e criminal deja

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Dacă e făcuta de fabrică (nu e manufactura vreunui individ), las-o așa. Alfel, mărește cutia rezonantă cât îți permiți și va arăta nașpa

Răspuns utilizator avertizat